Kalite Politikamiz

Kalite Politikamiz

Doruk Su arıtma teknolojik gelismeleri yakindan takip eden firmamiz, çevre teknolojileri alaninda arastirma ve laboratuar deneylerinden dizayn ve projelendirme konularina kadar her kapsamda mühendislik hizmeti vermektedir. Firmamiz vermis oldugu proje ve mühendislik hizmetleri ile müsterilerinin ihtiyacina ve çevresel amaca uygun çözümler sunmaktadir.

Doruk Su arıtma olarak, evsel ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için güvenli, kaliteli ve ultra saf su sağlayan en iyi çözümleri üretmekteyiz.
AQUATEK, Doruk Su Arıtma Sistemleri’nin tescilli markasıdır ve üretimi Türkiye’de yapılmaktadır.

+ Projelendirme:
Doruk Su Arıtma konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve  AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

+ Süpervizörlük:
 Su Arıtma konusunda uzman ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alma, kurulum, ve kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti de vermekteyiz.

+ Kurulum ve Montaj:

Su Arıtma ile sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.Teknik uzman mühendislerimizle her an kurulum ve montaj'da sistemlerimizin yanındayız.

+ Proje Danışmanlığı
Doruk Su Arıtma müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

+ Laboratuvar
Adana'da bulunan laboratuvarımız sayesinde su analizleri yapabilmekte ve bununla ilgili analiz hizmeti verebilmekteyiz.

+ Teknik Servis (Tesis Bakım ve Kontrol Hizmetleri)
 Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye'nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.Doruk Su Arıtma ile tüm su arıtma sistemleriniz emin ellerde..

+ Su Arıtma Sistemi Kiralama:
Doruk Su Arıtma müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji kullanılarak su arıtma sistemleri oluşturulur. Bu cihazların ilk yatırım maliyetleri çok pahalı olduğu için biz müşterilerimiz için sistemleri hazırlarız. Müşterilerimiz ise belirlenen bir fiyat üzerinden aylık kullandığı su miktarı kadar fiyatı bize öder.Böylelikle ilk yatırım maliyetinden kurtulmuş olur. 

+ Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri:

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik - otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz.Doruk Su Arıtma ile tüm su arıtma sistemleriniz emin ellerdedir. m

+ Membran Yıkama Hizmetleri:
Uzman teknik servis ekibimizle, belirli süre içersinde tıkanmış membranların kimyasal temizleme hizmetini verebilmekteyiz. Membran çeşidi ve kirlilik çeşidine göre en uygun kimyasal yıkama seçimi ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.Mebran yıkama uzman Doruk Su Arıtma tüm su arıtma cihazlarınız için en uygun çözümleri üretir.

+ Malzeme Tedariği:
Doruk Su Arıtma sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.

+ Eğitim:
Doruk Su Arıtma bayilerimizin daha iyi ve efektif yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını  büyük ölçüde etkileyen ; işletmecilik (yönetim-finans-satış-pazarlama) ve kişisel gelişim  eğitimlerini, uzman kadromuzla vermekteyiz.Uzman ekibimiz sayesinde sizlere en uygun çözümleri üretiyoruz.